Diskas metalo pjovimui 125x1.0x22...
Diskas metalo pjovimui 125x1.0x22...

Diskas metalo pjovimui 125x1.0x22 Novo Abrasive EXTRA

481154
0,65 €

Aprašymas

Abrazyviniai metalo pjovimo diskai naudojami su kampinias šlifuokliais, pjauti armatūrą, metalinius vamzdžius, kampus ir profilius, metalines dalis ir ruošinius, įvairią skardą ir kitas medžiagas.

Novo Abrasive EXTRA - tai pramoninė serija. Metalo pjovimo ratai atitinka visus būtinus kokybės ir saugos standartus: MPA Hannover, UkrSEPRO, EAC, EN12413, oSa

Šios serijos diskai yra sukurti pagal unikalią formulę ir pasitelkus naujoviškus technologinius sprendimus, turi rekordinius resursų, pjovimo greičio ir naudojimo paprastumo rodiklius. „NovoAbrasive EXTRA“ pjovimo diskų pagrindas susideda iš modifikuoto lydyto korundo su aktyvia danga, kuris padidino jų mechaninį stiprumą ir turi specialių priedų, kurie pagerina šilumos pašalinimą iš pjovimo zonos. Su pažangiausiomis diskų gamybos naujovėmis pavyko pasiekti aukštą įrankių našumą ir maksimalų eksplotacinį rodiklį.

Privalumai:

Aukštos kokybės lydytas aliuminio oksidas - tai + 50% didesnis pjovimo greitis

Optimizuota sudėties formuluotė suteikia iki 7 kartų didesnius resursus

Europos sertifikatas yra pripažintas pasaulyje (EN 12413, MPA Hannover, FEPA, ISO)

Skirtas metalų ir nerūdijančio plieno apdirbimui (be Fe + S + Cl <0,1%)

Papildoma informacija

Gamintojas
Novo Abrasive
Storis
1.0mm
Diametras
125mm
Vidinis skersmuo
22.23mm
Paskirtis
Metalas ir nerūd. plienas

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (10):

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".