Sinerginis suvirinimo aparatas...
Sinerginis suvirinimo aparatas...
Sinerginis suvirinimo aparatas...

Sinerginis suvirinimo aparatas Sherman DIGIMIG 200 Pulse

245734
650,00 €
Su mokesčiais

Aprašymas

Sinerginis „DIGIMIG 200“ impulsinis suvirinimo aparatas. Novatoriškas prietaisas, skirtas rankiniam plieno ir spalvotųjų metalų suvirinimui, naudojant MIG / MAG, MMA (dengtą elektrodą) ir „Lift TIG“ metodus. Įrenginys skirtas profesionalams, kurie vertina aukštą kokybę ir patikimumą. Jis taip pat gali būti naudojamas plonai (iki 3 mm) cinkuotų lakštų suvirinimui braze. Aparate yra galimybė prijungti ritės pistoletą (SG).
Skaitmeninis valdymas leidžia visiškai pakoreguoti parametrus, lanko dinamiką, charakteristikas ir rankinį ar sinerginį veikimo režimą MIG / MAG metodu. Sinerginių parametrų naudojimas suvirintojui įprastiems plieno, nerūdijančio plieno ir aliuminio lydiniams žymiai supaprastina jo veikimą ir leidžia jį naudoti mažiau patirties turintiems žmonėms ir mėgėjams. Naudojant impulsą ar dvigubą impulsą, galima užtikrinti geresnę suvirinimo kokybę, aukštą estetiką ir labai aukštą našumą.
Su
DIGIMIG 200 Pulse galima virinti naudojant standartinį MMA arba MMA metodą su pulsacija, kas leidžia gauti aukštesnės kokybės suvirinimo siūlus. MMA galite sureguliuoti ARC FORCE, HOT START ir išjungti VRD.
„DIGIMIG 200 Pulse“ suteikia galimybę suvirinti TIG su nuolatiniu pulsavimu kartu su impulso charakteristikų reguliavimu. Yra galimybė naudoti kelis darbo režimus, įskaitant taškinio suvirinimo galimybę. Įrenginys turi paskutinio nustatymo atmintį, t.y., jį išjungus ir vėl įjungus, vėl atkuriami paskutiniai nustatyti parametrai. Taip pat galima išsaugoti 35 nustatymų rinkinius, lengvai pasiekiant programos įrašymo / atkūrimo režimą. Ant ritės kameros dangtelio viduje yra trumpas suvirintojo vadovas, palengvinantis dabartinį prietaiso veikimą, pateikiant išsamią prieigą prie reguliuojamų darbo parametrų.
Suvirinimo aparate yra unikalus MIG degiklis su rankenėlės rankena, leidžiančia nuotoliniu būdu sureguliuoti suvirinimo įtampą / srovę sinerginio darbo metu.
Komplektą taip pat sudaro įžeminimo laidas, elektrodo laidas ir aliuminio suvirinimo ratukas.

PARAMETRAI:

Prekė detaliau

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (16):

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".