Suvirinimo pusautomatis REHM SYNERGIC.PULS 230 | ArcWeld.lt
Suvirinimo pusautomatis REHM SYNERGIC.PULS 230 | ArcWeld.lt
Suvirinimo pusautomatis REHM SYNERGIC.PULS 230 | ArcWeld.lt
Suvirinimo pusautomatis REHM SYNERGIC.PULS 230 | ArcWeld.lt

Suvirinimo pusautomatis REHM SYNERGIC.PULS 230

PULS 230
3 950,00 €
Su mokesčiais

SYNERGIC.PULS 230 impulsinis suvirinimo pusautomatis siūlo šiuolaikišką suvirinimo technologiją, kuri užtikrina aukščiausius poreikius už patrauklias kainas. Taip pat atsižvelgiama ir į jūsų sveikatą, nes ši suvirinimo sistema sumažina virinimo dūmų kiekį iki 70 proc.

Aprašymas

Techniniai duomenys SYNERGIC.PULS 230
Įtampa: 10-230
Darbo ciklas: 60%
Virinimo įtampa 100%: 180
Vielos skersmuo: 0.8 – 1.0
Saugiklis: 16
Degiklio aušinimas: Dujos
Apsauga: 23 IP
Izoliacijos klasė: H
Matmenys: 1,030 x 605 x 845

Privalumai:

  • Kaina / kokybė: aukštųjų technologijų impulsinė technologija už mažą kainą
  • Degiklio aušinimas: dujos arba vanduo (W)
  • Vielos maitinimas: versijos su vielos tiekimo dėklu (pasirinktinai paėmimo stovas)
  • Charakteristikos: Daugiau nei 100 sinergijos charakteristikų
  • Suvirinimas: pulsuojantis, dvigubas impulsas, įprastas suvirinimas, e-hand, griovimas
  • Sauga: sertifikuoti suvirinimo procesai pagal WPQR, įskaitant 180 WPS suvirinimo instrukcijas

Suvirinimo tecnologijos:

  • POWER.PULS II
  • POWER.PULS UI
  • POWER.ARC

Suvirinimo procesai:

MIG / MAG impulsas
MIG / MAG tradiciniai
MMA
Matavimas

SYNERGIC.PULS - profesionalios inertinės dujos ir impulsinis suvirinimas už mažą kainą

Dešimtmečius MIG / MAG inertinių dujų suvirinimo aparatas įsitvirtinęs viršuje. Iš pradžių impulsinis suvirinimas buvo sukurtas kaip svarbi alternatyva, kad būtų galima tiksliai, greitai ir švariai apdirbti lengvuosius metalus ir plieno lydinius bei plonesnius lakštus. Skaitmenine pažanga pulsinis suvirinimas šiandien yra profesionalus visureigis pramonėje. Kalbant apie techninį tikslumą ir efektyvumą, pulsavimas jau seniai yra pagrindinis. Iki šiol tik įsigijimo sąnaudos buvo gerokai didesnės."SYNERGIC.PULS" užtikrina profesionalų visapusišką suvirinimą aukščiausiu pramoniniu lygmeniu su įspūdingu kainos ir kokybės santykiu.

Plieno suvirinimas, plieno sujungimas ir litavimas ar įprastinis suvirinimas inertinėmis dujomis - viskas įmanoma

Žinoma, SYNERGIC.PULS suvirinimo aparatas apjungia visus svarbiausius pirmos klasės suvirinimo impulsu aparato privalumus. Tai apima 2 taktų ir 4 taktų suvirinimą pasirinktinai su nuolydžiu, taip pat pulsuojančią, dvigubą impulsą ir įprastą suvirinimą, įskaitant rankinį elektrodų suvirinimą. Nerūdijančio plieno ir lengvųjų metalų lydinius galima suvirinti iš 1 mm storio lakštų. Dažnio valdomas lankas yra nuoseklus. Galite tiksliai kontroliuoti šilumą, kad būtų galima suvirinti net aukščiausios kokybės pramoninius litavimo metalus.

Jūsų suvirinimo procesų ateitis

SYNERGIC.PULS impulsinis suvirinimo aparatas siūlo šiuolaikišką suvirinimo technologiją, kuri užtikrina aukščiausius poreikius už patrauklias kainas. Tai ne tik sumažina įsigijimo kaštus, net mažos ir vidutinės įmonės gali pasitikėti nuolat augančiu konkurencijos ir kokybės optimizavimu. Atkreipiamas didelis dėmesys sveikatai, nes ši suvirinimo sistema sumažina suvirinimo dūmus apie 70 proc.

MEGA.PULS® FOCUS 230 asortimentas yra atsakymas į jūsų klausimą, kaip galite optimizuoti savo gamybos procesus, vidutinio dydžio įmonės prekybos veikloje ar pramonėje. Naudodami šią sistemą pasieksite labai efektyvius suvirinimo procesus ir integruosite juos į savo gamybą.

SYNERGIC.PULS 230 impulsinis suvirinimo pusautomatis siūlo šiuolaikišką suvirinimo technologiją, kuri užtikrina aukščiausius poreikius už patrauklias kainas. Taip pat atsižvelgiama ir į jūsų sveikatą, nes ši suvirinimo sistema sumažina virinimo dūmų kiekį iki 70 proc.Prekė detaliau

Fazė
trifazis
Įtampa V/Hz
400/50-60
Vielos ritės dydis
15 kg (18 kg)

Priedai

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (16):

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".