• -1,91 €

Giluminis akrilinis gruntas, 10L

Giluminis akrilinis gruntas, 10L

472146
7,99 € 9,90 € -1,91 €

Aprašymas

Tinka naujiems ir anksčiau dažytiems tinkuotiems ir betoniniams paviršiams, plytoms, stiklo pluošto tapetams, įvairioms plokštėms ir kitokiems paviršiams.


PASKIRTIS

Labai dažnai plaunamų gyvenamųjų ir visuomeninių patalpų, taip pat biurų sienoms ir luboms. Tinka tinkuotiems ir betoniniams paviršiams, plytoms, stiklo pluošto tapetams, įvairioms plokštėms ir kitokiems paviršiams.

NAUDOJIMAS

Gruntas pilnai paruoštas naudoti. Paviršių gruntuokite 1-2 kartus, tolygiu sluoksniu. Nugruntuotas paviršius prieš dažymą turi džiūti 1-3 val. Gruntuoti esant aplinkos temperatūrai (+5 +30) ºC. Saugoti nuo šalčio!

IŠEIGA

Vienu litru nugruntuojama 12-20 m2 , priklausomai nuo gruntuojamo paviršiaus įgeriamumo.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Gruntuojamas paviršius turi būti sausas, nuo jo reikia nuvalyti nešvarumus. Paviršiaus nelygumus užglaistykite smulkiagrūdžiu glaistu. Blizgius, anksčiau alkidiniais dažais dažytus paviršius pašiurkštinkite švitriniu popieriumi ir nuvalykite šlifavimo dulkes.

ĮRANKIŲ VALYMAS

Išplaukite vandeniu.

Papildoma informacija

Talpa
10L
Gamintojas
Topcolor

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (8):

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".