Dujų balionas AGA UNICYL 10l (Acetilenui) | ArcWeld.lt

Dujų balionas AGA UNICYL 10l (Acetilenui)

Aprašymas

Acetilenas

Acetilenas yra bespalvės, netoksiškos, šiek tiek anestezuojančios dujos. Gryno pavidalo acetilenas yra bekvapis, bet paprastai dujose, kuriomis prekiaujama, yra česnako kvapo priemaišų.

Acetilenas yra gaunamas kalcio karbidui reaguojant su vandeniu. Acetilenas yra nestabilus junginys ir gali skilti, kai slėgis viršija 2 bar. Acetileno balionai yra pripildomi purios masės, kuri efektyviai trukdo skilimui.

Acetilenas yra tiekiamas ištirpintas skystyje, paprastai acetone, kurį savo ruožtu absorbuoja baliono viduje esanti masė. Susimaišęs su oru, acetilenas tampa sprogus, kai jo koncentracija yra 2,2–85 %. Acetilenas yra lengvesnis už orą, todėl nutekėjusios dujos kyla ir maišosi su oru, o sprogimo pavojus sumažėja.

Acetileno degimo pirminė liepsna yra karščiausia ir labiausiai koncentruota iš visų pramoninių degiųjų dujų. Jo šiluminė vertė yra gana žema, tačiau pirminės liepsnos šilumos dalis yra labai didelė (apie 30 %), todėl acetilenas yra degiosios dujos, kurių pirminė liepsna išskiria didžiausią šilumos kiekį. Normaliai liepsnai gauti, acetileno ir deguonies maišymo santykis turi būti 1:1,1.

Acetileno ir suslėgto oro liepsna (kai mišiniui naudojamas labai didelis acetileno kiekis) taip pat naudojama gaminti suodžiams ir kitoms nelipnioms medžiagoms, skirtoms stiklo, geležies ir plieno pramonei.

Acetilenas yra naudojamas kaip kuras, deginamas deguonies aplinkoje, pvz., suvirinimo, pjaustymo, litavimo / litavimo kietuoju lydmetaliu, kaitinimo liepsna, tiesinimo liepsna, purškimo liepsna, valymo liepsna ir kituose procesuose.

Prekė detaliau

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (16):

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".