Dujų balionas AGA UNICYL 11l - ODOROX (Deguoniui) | ArcWeld.lt

Dujų balionas AGA UNICYL 11l - ODOROX (Deguoniui)

Aprašymas

Deguonis – tai dujos, esančios atmosferoje, kurios yra gyvybiškai svarbios visų gyvųjų organizmų egzistencijai. Deguonis yra nematomas gyvybės saugotojas. Didelę riziką sukelia padidėjęs jo kiekis ore (jei koncentracija viršija 22 %), t. y. deguonies perteklius. Padidėjus deguonies kiekiui ore, taip pat padidėja degimo greitis. Deguonies kiekiui padidėjus nuo normalaus 21 % iki 24 %, degimo greitis padvigubėja.

Dėl specifinių deguonies savybių, nė vienas iš mūsų jutimo organų nepajėgus įspėti apie galimą deguonies perteklių. Todėl verta rinktis ODOROX® odoruotą deguonį.

 

Su deguonies naudojimu susijusi rizika

Naudoti deguonį kartu su degiosiomis dujomis visuomet reikia labai atsargiai. Deguonies kiekiui padidėjus trimis procentais (nuo normalios 21 % koncentracijos iki 24 %), degimo greitis išauga dvigubai. Esant pakankamai dideliam deguonies kiekiui, gali sudegti medžiagos, kurios paprastai nėra laikomos degiomis (pvz., saugos kostiumai).

Vienas iš dešimties cechų yra pranešę apie nelaimingus atsitikimus, susijusius su deguonies naudojimu.

ODOROX® odoruotu deguonimi užtikrinamas didesnis saugumas. Jį naudojant galima nustatyti net ir nedidelį nuotėkį ir sumažinti padidėjusį deguonies koncentracijos pavojų.

ODOROX® sudėtyje yra nemalonaus kvapo dimetilsulfido (DMS). Labai mažo odoranto kiekio pakanka, kad suprastumėte apie bet kokį dujų nuotėkį ir deguonies perteklių, taip pat bet kokį įrangos gedimą. Tam, kad būtumėte įspėti apie deguonies nuotėkį, ore pakanka mažesnio nei 0,1 ppm DMS kiekio. ODOROX® yra maždaug 12 ppm DMS.

Dujų sudėtyje esantis DMS neturi jokio neigiamo poveikio suvirinimo ir pjaustymo procesui arba aplinkai. Kai procesas vyksta taip, kaip turėtų, DMS visiškai sudega liepsnoje.

Prekė detaliau

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (16):

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".