Dujų balionas AGA UNICYL 10l - MISON 18 (Dujų mišiniui) | ArcWeld.lt

Dujų balionas AGA UNICYL 10l - MISON 18 (Dujų mišiniui)

607117

MISON®18 apsauginės dujos naudojamos nelegiruotam ir mažai legiruotam plienui pusiau automatiškai suvirinti (MAG). Apsauginės dujos užtikrina lanko stabilumą, žemą purslų lygį ir puikią suvirinimo kokybę. Apsauginės dujos sukurtos, norint pagerinti suvirintojo darbo sąlygas, mažinant suvirinimo proceso metu susidariusio kenksmingo ozono kiekį. 

Aprašymas

MISON 18 apsauginės dujos

Dujų sudėtis
Kiekis
Matavimo vienetas
Anglies dioksidas CO2
18 ± 1,8
talpa %
Azoto monoksidas NO
275 ± 50
ppm*
Argonas Ar
pusiausvyra
-
Drėgmė H2O ne daugiau kaip
10
ppm*
Azoto dioksidas NO2ne daugiau kaip
10
ppm*
*ppm – milijoninė talpos dalis (0,0001%)

Saugo suvirintojo sveikatą nuo kenksmingo ozono poveikio, užtikrina kokybišką suvirinimo siūlę.

Paprastai naudojant apsaugines dujas, tikslas – pasiekti geriausią suvirinimo siūlės apsaugą. AGA sukūrė visiškai naują koncepciją: MISON®apsauginių dujų grupę, kurios suvirinimo metu mažina kenksmingų medžiagų išsiskyrimą į aplinką ir teikia puikias suvirinimo kokybės paslaugas.

Saugo nuo kenksmingo ozono 
Paprastai, norint padidinti darbo našumą ir kokybę, dujų mišinyje sumažinamas anglies dioksidas kiekis. Savo ruožtu tai skatina ozono koncentracijos susidarymą. Ozonas, esantis stratosferoje (25-30 km aukštyje), apsaugo gyvąsias būtybes žemėje, o žemesniuose sluoksniuose ozonas yra viena iš kenksmingiausių dujų. Ozonas yra 350 kartus toksiškesnis už anglies monoksidą.

Darbo dienos metu suvirintojui leidžiama įkvėpti ne daugiau kaip 0,1 ppm ozono dujų. Simptomai apsinuodijus ozono dujomis : nuolatinis nuovargis, galvos skausmas, koordinacijos praradimas, skausmas širdies srityje. 

MISON® apsauginės dujos yra vienintelės, kurios pastebimai sumažina ozono kiekį suvirintojo darbo vietoje. Jose yra azoto monoksido priedo, kuris, reaguodamas su ozono molekulėmis, jas neutralizuoja.

Svarbiausia apsauginių dujų funkcija – apsaugoti išlydytą metalą ir įkaitusią medžiagą nuo žalingo oro poveikio, taip pat sudaryti palankias sąlygas elektros lankui. Be tokios apsaugos, metalas oksiduotųsi, o dėl ore esančio azoto, suvirinimo siūlė būtų porėta. Kiti veiksniai, kuriems apsauginės dujos turi įtakos, yra suvirinimo greitis, atsparumas korozijai, mechaninės savybės ir darbo aplinka. Dėl to tam tikros apsauginių dujų savybės yra ypač svarbios darbo produktyvumui ir kokybei.

Kiekvienas iš apsauginių dujų komponentų turi savo poveikį. Norint pasiekti optimalų poveikį, būtinas tikslus sudėtinių dalių santykis.

Apsauginės dujos – argonas. Daugumos apsauginių dujų pagrindas. Argonas yra inertinės dujos. (chemiškai neaktyvus)

Apsauginės dujos – vandenilis. Sumažina oksidaciją ir užtikrina geresnį suvirinimą.

Apsauginės dujos – helis (He). Taip pat inertinės dujos. Užtikrina geresnį suvirinimą ir geresnį metalo tekėjimą siūlės vonelėje.

Apsauginės dujos – anglies dioksidas. Oksiduojančiosios dujos. Naudojamos kaip priedas, užtikrina lanko stabilumą ir suvirinimo siūlių taisyklingą formą.

Apsauginės dujos – azotas. Naudojamas kaip priedas, kai atliekami azotu legiruoto plieno suvirinimo darbai. Didina atsparumą korozijai.

Prekė detaliau

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje (16):

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".